close
تبلیغات در اینترنت
صعود بازیکنان نوجوان ایران به مرحله دوم رقابت های انفرادی
طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي
?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
♣کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه♣
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

صعود بازیکنان نوجوان ایران به مرحله دوم رقابت های انفرادی

دکتر انلاين

windows 8 windows 7 opera firefox chrome idm winrar kmplayer kaspersky flashplayer adobe reader

تبليغات رزبلاگ

عطاري انلاين

طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي

?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
?کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه?
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

صعود بازیکنان نوجوان ایران به مرحله دوم رقابت های انفرادی

صعود بازیکنان نوجوان ایران به مرحله دوم رقابت های انفرادی
 

مرحله گروهی مسابقات انفرادی نوجوانان در سلیمانیه عراق به پایان رسید 10 بازیکن کشورمان به مرحله حذفی راه یافتند .

 در پیکارهای بخش دختران 10 بازیکن در سه گروه با هم به رقابت پرداختند که در پایان مرحله گروهی و در گروه یک نرگس یاری با پیروزی 3 بر 1 مقابل اوتهامن از عراق و شکست 3 بر صفر از لونده از سوئد بعنوان نفر دوم گروه بهمراه بازیکن سوئدی به مرحله حذفی راه یافت .

در گروه دو بهاره بابادی وند هر دو بازیکن حاضر در این گروه را شکست داد تا بعنوان نفر اول جواز حضور در مرحله حذفی را بدست آورد . بابادی وند الارزق از عراق را 3 بر 2 و فاطمه رضایی را 3 بر 1 شکست داد . فاطمه رضایی دیگر ملی پوش کشورمان در این گروه با باخت 3 بر 2 به حریف عراقی موفق به صعود از گروه خود نشد .   

در گروه سه نیز رضوان کشاورزی و فاطمه جمالی فر با پیروزی مقابل حریفان عراقی خود به مرحله دوم راه یافتند . کشاورزی در این گروه افاف بیلان را 3 بر 1 ، جمالی فر را نیز با همین نتیجه و لانیا تاها از عراق را 3 بر صفر شکست داد تا بعنوان نفر اول به مرحله دوم راه پیدا کند . جمالی فر نیز با پیروزی 3 بر2 مقابل افاف و 3 بر 1 برابر تاها بعنوان نفر دوم گروه سه جواز حضور در مرحله حذفی را گرفت .

در مرحله دوم که با حضور شش بازیکن امروز برگزار می شود کشاورزی با الارزق عراقی روبرو می شود و نرگس یاری به مصاف هموطن خود فاطمه جمالی فر می رود . بهاره بابادی وند با استراحت در این دور وارد مرحله نیمه نهایی شده و مدال برنزش قطعی است .   

در بخش نوجوانان پسر نیز مرحله گروهی آن به پایان رسید . این رقابت ها در هفت گروه و با حضور 27 بازیکن برگزار شد که از هر گروه 2 بازیکن به مرحله دوم راه یافتند .

در گروه یک آرمان حاجیعی با پیروزی 3 بر صفر مقابل سلیم از عراق و باخت با همین نتیجه برابر برگلونگ سوئدی ، بهمراه این بازیکن به مرحله دوم صعود کرد .

در گروه دوم مهدی ثابت موفق شد هر سه حریف خود را 3 بر صفر شکست دهد و به عنوان نفر اول گروه به مرحله حذفی صعود کند . ثابت در این گروه با دو بازیکن عراقی و یک ورزشکار از مصر مسابقه داد .

در گروه سوم نیز محمد بشیری با سه پیروزی 3 بر صفر مقابل دو حریف عراقی و یک بازیکن از لبنان به مرحله دوم صعود کند . بازیکن لبنانی بعنوان نفر دوم بهمراه بشیری وارد مرحله حذفی شد .

در گروه چهارم این پیکارها متین حیدری موفق شد با سه برد شیرین مقابل مرشد از عراق ( 3 1 ) آریا امیری ( 3 0 ) و علی از عراق بعنوان نفر اول گروه به مرحله دوم راه یابد . در این گروه آریا امیری با قبول شکست 3 بر 1 مقابل مرشد نتوانست به مرحله دوم صعود کند .

در گروه پنجم مهرداد دهستانی در دو بازی مقابل حامد ( 3 -  1 ) و جابر حسین ( 3 2 ) از عراق به پیروزی رسید ولی با باخت 3 بر 2 به یوسف عبدالعزیز از مصر بعنوان نفر دوم گروه بهمراه بازیکن مصری وارد مرحله حذفی شود .

در گروه ششم این مسابقات آرین رحیمی با دو باخت 3 بر صفر به شافق از عراق و 3 بر صفر مقابل ایوارسون از سوئد موفق به صعود از گروه خود نشد . رحیمی در بازی سوم محمد از عراق را 3 بر 1 شکست داد .

در گروه هفتم کسری ارج در هر سه بازی خود با حساب 3 بر صفر به پیروزی رسید تا در گروه خود اول شود . کسری ارج دیدارجوما و جنید محمد هر دو از عراق و قالب فاهس از لبنان را شکست داد .

در مرحله دوم مسابقات نوجوانان پسر امروز به جزء حاجیعی که با ایوارسون از سوئد مسابقه می دهد مابقی ورزشکاران کشورمان به مصاف ورزشکاران عراقی می روند . در دیگر مسابقات این مرحله دهستانی با شافق ، کسری ارج با مرشید مصطفی ، متین حیدری با جنید محمد مسابقه می دهند . در این دور مهدی ثابت استراحت دارد .

گفتنی است رقابت های انفرادی جوانان در مرحله گروهی هنوز به پایان نرسیده است . 

ديدگاه هاي شما ::.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی